Хибна вагітність і мастопатія у сук

Доктор ветеринарної медицини Пауцке Клаус Міхель. Німеччина, м. Бад Райхенхаль.

У нашій ветеринарній клініці ми спостерігали 65 тварин різних порід та віку, які успішно пройшли таке лікування за трирічний період.
Комплексом симптомів, які ми успішно лікуємо препаратами Гормель і Генікохель, є так звана уявна або псевдовагітність у сук, яка може спостерігатися до моменту фіктивних пологів, а саме, через два місяці після тічки.
Найчастіше ми називаємо таке порушення - «нервова лактація», оскільки поділяємо думку тих, хто вважає, що причиною захворювання є порушення гіпофізарного контролю. Збільшення ваги, поява молока в сосках без настання справжньої вагітності, супроводжується погіршенням загального стану сук. Тварини будують гніздо, збирають у нього іграшки, стають їм «мамами», підкреслюючи тим самим нездоровий фізичний і психічний стан. Власникам в такому випадку, слід прибрати іграшки подалі. Також не слід зціджувати молоко, це може призвести до виникнення гострого маститу.

Ми починаємо лікування з 1-2 ін'єкцій препарату Гормель з інтервалом 3-4 дні. При більш важкому перебігу можна вводити щодня або через день. Протягом наступних 10-14 днів призначаємо краплі Генікохель по 6-10 крапель в залежності від розміру тварини, 3 рази на день. У нас склалася думка, що чим менше періодів знервованою лактації пережило тварина, тим більше у лікування шансів на успіх.
Досвід застосування гомеопатичного препарату Гормель свідчать про його високу ефективність.

Ветеринарний Центр "СМАВЗ" (на території Російського Державного Медичного Університету ім. М.І.Пирогова.)

Гормель (для ветеринарії) застосовували на базі клініки при хибної вагітності у сук як монопрепарат 1-2-3 рази на тиждень, залежно від ступеня прояву симптомів, характерних для даного стану; чим більш виражені явища: лактація, занепокоєння - тим частіше. При цьому ми навперемінно вводили препарат - підшкірно, внутрішньом'язово, внутрішньовенно - для досягнення більш повного впливу на організм тварини. Всього даний препарат був застосований нами у 7 тварин. При цьому було досить 1-3 ін'єкцій для досягнення значного поліпшення (кількість ін'єкцій залежало від важкості стану хворої тварини). Особливо цікаво, що до складу даного препарату не входять гормональні складові, тобто застосовуючи препарат Гормель, ми не проводили грубого втручання в гормональну сферу життєдіяльності наших пацієнтів. Крім того, Гормель ми застосовували в комбінації (навперемінно) з препаратом Оваріум композитум.
Значення цих препаратів (Гормель і Оваріум композитум) важко недооцінити, особливо у випадках, пов'язаних з лактацією (як при справжній, так і при нервовій), так як обидва ці препарата нормалізують поведінку тварин, що особливо важливо для безпеки людини. Справа в тому, що підвищена агресивність нерідко пов'язана з лактацією, і гіпертрофовані її прояви можуть бути небезпечні для людини.

Лікар ветеринарної медицини Чеснокова І.С.
(Станція по боротьбі з хворобами тварин Північно-Західного адміністративного округу м. Москва)

На базі нашої станції препарати Гормель і Оваріум композитум застосовувалися при псевдовагітності і мастопатії у собак. Досягнуто повне одужання за короткий термін.
Враховуючи високу ефективність, відсутність побічних явищ і протипоказань, вважаємо за доцільне подальше застосування, і розширення спектру призначення ветеринарних препаратів компанії -Хель.Лікар ветеринарної медицини Шевельова Є.В. м. Москва.
Багатоплідна вагітність у морської свинки.

Як добре відомо, з практики, морські свинки погано сприймають традиційні методи лікування. Так, наприклад, терапія антибіотиками навіть при ретельно розрахованому дозуванні, може призвести до смерті тварини. Тому ветеринарний лікар, як правило, не мав можливості надати реальну допомогу цим тваринам і їх власникам.
У своїй практиці я надавала допомогу морським свинкам препаратами -Хеель.
Самка морської свинки, вік близько 2,5 років. 4-я вагітність, 8 плодів (звичайне число плодів у декоративних морських свинок -2-3!). Пологи пройшли без видимих ​​патологічних відхилень. Плоди недорозвинені і нежиттєздатні. Після пологів тварина відмовлялася від їжі, відкрилася сильна кровотеча з статевих органів (зазвичай кров'янисті виділення у морських свинок незначні), з'явилось тремтіння.
Проведена ін'єкція 0,5 мл Гормель і 0,5 мл Траумель. Через 30 хв після введення препаратів кровотеча припинилася. Протягом години відновився загальний стан, пройшла тремтіння; з'явився апетит.
У наступні 2 дні проводилося підшкірне введення по 0,5 мл Гормель і до їжі додавалося по 15 крапель Траумель на добу. Здоров'я тварини повністю відновилося.

Дисфункція яєчника у собак.

У даній ситуації для регуляції гормонального фону можна рекомендувати застосування препарату Гормель. Всередину (застосовуючи пеорально вміст ампул) по 2 краплі 2-3 рази на день, з додаванням невеликої кількості води, протягом 3 місяців.

Для організму тварини при виникненні несправжньої вагітністі  та інших гормональних розладах краще за все використовувати препарати фірми -Хель, а саме Гормель і Оваріум композитум, так як при цьому не відбувається грубого втручання в гормональну систему.